پیام فرستادن
Dujiangyan Hengtong Magnetoelectric Co., Ltd.
products
NEWS
خونه > News >
Company News About وضعیت فعلی و چشم انداز توسعه مواد مغناطیسی
Events
تماس ها
تماس ها: Mrs. Afra Liu
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

وضعیت فعلی و چشم انداز توسعه مواد مغناطیسی

2019-06-03
Latest company news about وضعیت فعلی و چشم انداز توسعه مواد مغناطیسی

 

الف - وضعیت فعلی صنعت مواد مغناطیسی

1. خروجی محصول و مقدار خروجی متناسب نیست

صنعت مواد مغناطیسی کشور من از نظر تولید شروع به شکل گیری کرده است ، اما هنوز رقابت بین المللی قوی در محصولات گران قیمت شکل نگرفته است.

2 ، عملکرد محصولات مغناطیسی کم است

عملکرد تولید آهنرباهای بور آهن نئودیمیم معمولاً در حدود N35 (محصول انرژی مغناطیسی 35MGOE است) ، N40 یا بالاتر و درجه اجبار بالا N38H است. فقط تعداد کمی از شرکت ها می توانند N32SH تولید کنند. نمرات جدیدی که در خارج از کشور معرفی شده اند به N50 و N48H رسیده اند.

3. روند تولید و تجهیزات نسبتاً عقب مانده است

کل فروش تجهیزات ویژه مواد مغناطیسی در کشور من به 143 میلیون یوان رسیده است که می تواند مجموعه کاملی از تجهیزات تولید را فراهم کند. بنابراین ، شرکت های داخلی باید سعی کنند از خطوط تولید مداوم با درجه بالایی از اتوماسیون برای کاهش تأثیر عوامل انسانی و اطمینان از سازگاری محصول استفاده کنند.

 

ب. جهت توسعه فریت نرم

در حال حاضر ، فریت های نرم پرکاربرد را می توان به موارد زیر تقسیم کرد: مواد فریت قدرت منگنز - روی ، مواد فریتی با نفوذ پذیری زیاد منگنز و روی و سازگاری الکترومغناطیسی (EMC) و مواد فریت منگنز - روی برای سیم پیچ های انحرافی. این مواد به چهار دسته تقسیم می شوند: مواد فریت ، پهنای باند فرکانس رادیویی و تداخل الکترونیکی (EMI) سرکوب مواد فریت نیکل و روی. مواد بیشتر به سمت فرکانس بالا ، نفوذ پذیری زیاد و افت کم تولید می شوند ، یعنی دو بالا و یک کم. دستگاه ها در جهت کوچک سازی ، تراشه و نصب سطح در حال توسعه هستند.

 

مواد فریت دائمی

با توجه به افزایش تقاضا برای آهنرباهای پیشرفته برای خودروها و رایانه ها ، نسبت فریت های دائمی سطح بالا در چین به سرعت افزایش می یابد. پیش بینی می شود که نسبت سری Y30H-1 محصولات سطح بالا طی دوره "برنامه پنج ساله دهم" از حدود 40٪ در سال 2000 به بیش از 60٪ در سال 2005 (حدود 126،000 تن) افزایش یابد.خروجی سری محصولات گران قیمت Y30H-2 و بالاتر می تواند به 10 برسد ٪ (تقریباً 21،300 تن) ، نسبت صادرات كلی به بیش از 50٪ افزایش یافته است.